Skip to content

Holy Fire ІІІ Reiki

Reiki,tai japoniška technika,streso ir įtampos mažinimui,kurios metu į klientą teka rami,atpalaiduojanti energija.Tai holistinė terapija,kuri harmozinuoja kūną,protą,emocijas ir sielą.

Holy Fire Reiki,tai nauja Reiki rūšis ,kurią pristatė Tartautinis Reiki mokymų centras( ICRT) 2014 metais.

Holy reiškia šventas,o Holy Fire reiškia” šventa ugnis”.Šios naujos Reiki rūšies vibracijos yra   aukštesnės ir subtilesnės ir  atitinka šių laikų planetos vibracijas.Taip pat sveikatina labai giliai ir  holistiškai .

Holy Fire Reiki   metodas skiriasi nuo ankstesnių Reiki metodų tuo,kad tradicines iniciacijas pakeitė įžiebimai ir uždegimai.

Holy Fire Reiki ,tai tradicinio Usui ir Holy Fire metodų sintezė.Čia išlikę 4 Usui simboliai ir naujas Meistro simbolis.

Savybės apibūdinančios Holy Fire Reiki energiją :susirūpinimą pakeičia meilės ir saugumo jausmu,gerina santykius su kitais .Vystosi tokios charakterio savybės kaip meilė,kantrybė,priėmimas,atjauta,ryžtas,išmintis,pasitikėjimas,taika,džiaugsmas ir kt.

Ji pasižymi auksčiausiu sąmonės lygiu. Pati energija yra labai  subtili ,bet  galinga ir švelni  ir veikia apvalančiai ,sveikatinančiai,  veda ir suteikia savybes.

Kartą suteikta vystosi ir tampa veiksmingesnė.

Šios savybės jaučiasi Reiki І & ІІ pakopose ir tampa dar labiau išreikštos Reiki Meistro ir Holy Fire 3 Karuna Reiki mokymuose.