Skip to content

Hopi žvakučių terapija ausims 

Šis senovinis gydymo metodas sieka 5000 m. atgal.Jį senovėje naudojo Hopi gentis ir kitos civilizacijos kaip Graikų,Romėnų ir Egipto .Tai nepavojinga ,neinvazinė terapija ,kuri atplalaiduoja visa kūną,sureguliuoja kraujotaką limfotaką ir svarbiausia išvalo ausyse susikaupusį sieros perteklių.Ko pasekoje pagerėja klausa,retėja galvos skausmai,spaudimas ausyse susireguliuoja,žmogus nurimsta ir atsipalaiduoja.Ypač naudinga turintiems problemų su sinusais,migrena,užsikimšusia nosimi ar peršalus .Hopi ausų terapiją gali išbandyti visi,tai terapija ,kurios metu žmogus atgauna jėgas ,susinormalizuoja emocinis ir mentalinis žmogaus kūnai.Naudojamos žvakės yra naturalios be sintetinių priedų,todėl nesukelia alergijos.Poveikis juntamas ir po pirmos terapijos,bet ,kad išvalyti viso gyvenimo susikaupusį vašką rekomenduojama atlikti bent  tris terapijas.Ši terapija ypač populiari Lenkijoje,kur naudojama gydymo įstaigose ir reabiltacijos centruose.

Seansai

Reiki seansas

Tai japoniška ,holistinė sveikatinimo technika,kurios metu uždėjus rankas į klientą teka šilta,rami ,atpalaiduojanti energija.Seanso metu nurimsta emocijos ,mintys,kūnas atsipalaiduoja.Padidėja gyvybingumas ir energijos kiekis.Reiki yra sakrali ,šventa terapija,kurios metu mes susijungiame su savo vidiniu -tikruoju “Aš”. Susirūpinimą pakeičia saugumo ir meilės jausmas.Tampame ramūs ir užtikrinti gyvenimu,kad viskuo yra ir bus pasirūpinta. 

Seansai

Aromaterapinis masažas

Puiki dovana sau..kūnas bus dėkingas ir emocijos geros ilgam paliks nuostabų atsiminimą. Galimybė priimti masažą kartu su Reiki dvasine energija.Skatina medžiagų apykaitą, gerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, skatina organizmo detoksikaciją, pamaitina ir tonizuoja odą, spartina regeneracijos sveikimo procesus, atpalaiduoja raumenis, mažina įvairaus pobūdžio skausmus, atpalaiduoja nervų sistemą,mažina vidinę įtampą šalina stresą, gerina miegą, “grąžina” sielą į fizinį kūną,skatina gilesnį kūno suvokimą ir priėmimą, pakylėtos emocijos,nurimęs protas,saugumo ir meilės jausmas.

Seansai

Garso terapija su kamertonais 

Kamertonai ,tai instrumentai,kurie skleidžia natūralius atitinkamo dažnio garsus,bangas.Mūsų biolaukas atpažįsta šiuos natūralius dažnius ir atsiveria priimti žinutę.Rezonanse pagerėja energijos tėkmė mūsų kūne,nervų ir kitoms sistemoms sugrąžinamas balansas,atsiranda proto aiškumas,pašalinamas stresas ir nerimas,atsiranda gili atsipalaidavimo būsena.

Seansai